Neden Biz?

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

**TECRÜBE VE KARİYER
21 yıllık tecrübemiz ve profesyonel kimliğimiz ile en özel günleriniz de hayal ettğiniz Dış Mekan Fotoğraf Çekimi için merak ettiğiniz tüm soruları ve istekleri memnuniyetle yerine getirirken size en uygun Dış Mekan Fotoğraf Çekimi konseptini planlayabilmekteyiz.

Düğün Albümü Dış Mekan Fotoğrafçısı ararken en büyük tavsiyemiz fotoğrafınızı çektirceğiniz kişinin bu mesleği hangi tecrübelerle elde etmiş olduğunu öğrenmeniz ve bu işi hangi koşullarda yaptığını bilmeniz gerektiği.

Zira günümüz teknolojisi hızla gelişmekte olduğu için bir çok kişi eline bir fotoğraf makinası alıp Fotoğrafçı kimliğini oluşturduğunu düşünmekte. Bu sebeple Düğün Fotoğrafçımızı ararken sanatıyla nekadar alakadar onu da bilmemiz bizim için önemli bir faktör. Herkez fotoğraf çekebilir lakin herkez profesyonel birinin objektifine yansıyanlarını göremez.

"En iyi fotoğrafı en iyi makina çekseydi en iyi daktiloya sahip olan kişi de en iyi romanı yazardı." (Ara Güler)

**NEREDE ÇEKİLİYOR?
Dış Mekan Albümü için Profesyonel Fotoğraf Çekimi içinde çiftlerimiz nerede çekim isterse bizler o mekanlarda zevkle çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızda güneş ışığının en uygun olduğu zaman dilimlerini seçiyoruz. Böylece daha verimli pozlar elde ediyoruz.

**TEKNİK DONANIMIMIZ?
Günümüz teknolojisine uygun fx makinalarla görüntü ve ışık kalitesini arttıracak donanımlarla çekim yapmaktayız.

**NASIL ÇEKİYORUZ?
Dış Mekan Fotoğraf Çekimlerimize minimum iki Fotoğrafçı olarak gerçekleştirmekteyiz. Bir fotoğrafçı gelin damadı kadrajına alırken diğeri pozların çok daha verimli olması için onun ışık asistanlığını yapmakta. Dış Mekan Fotoğraf çekiminin yanında Düğün Hikayesi çekimi de istersek bu ekibimize kameraman, kamera asistanı, görüntü sorumlusu gibi ekip arkadaşlarımızda katılmaktadır.

**ALBÜMLERİMİZİ NASIL HAZIRLIYORUZ?
Dış Mekan Fotoğraf Çekiminden sonra albümde olmasını istenilen pozları ofisimize misafir olarak gelip seçtikten sonra seçilen pozlar düzenlenip albüm sayfaları tasarlanıyor. Çiftlerimizinde onayından sonra albümlerimiz baskıya alınıyor ve ortalama üç hafta içerisinde teslimi yapılıyor.

**ALBÜM ÇEŞİTLERİMİZ?
Farklı zevklere sahip her çiftimiz için tasarım, boyut ve içerik olarak farklı çifte özel tasarlanmış albüm kapağı ile oluşan çeşitli albüm modellerimizi ofisimize misafir olarak görebilirsiniz.